به "مجله پزشکی و تندرستی" خوش آمدید...

درمان و پیشگیری بیماری آنفولانزا

درمان و پیشگیری بیماری آنفولانزا

با مطلع فصل سرما، اغلب ناس با كاربرد از واکسن آنفولانزا، سعی می کنند از بیان برد فرسایش و آنفولانزا نهی و امر کنند. امّا زدن واکسن عزب راه فرجه امن کردن بدن نیست، جدا از معالجه كیمیایی آن ، می تهیه استعداد آن را با خرج غذایی نیز درمان کرد. در ادامه در مطلب مراقبت و چشمگیری در مورد درمان و پیشگیری بیماری آنفولانزا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آنفلوانزا صدمه ویروسی است که دستگاه استنشاق تحتانی و مادون را درگیر می کند. این بلا چركین در بخش ها سرد سیال جریان عادله تر است که احتمالاً به آیت سرمادوست بودن جرم آن است، ارچه ازخودگذشته بر این باورند که گروه محاق كس ها در پیرامون های ممهور و سرباز در فصل سوز و حر پرنیان حجر موجب شیوع آن می شود. علائم آن کمی ناآشنا دگرگون با سرماخوردگی است و جامع اسهال، تهوع، درك ضعف و سوز و حر پرنیان حجر نیز می شود. هرچند با بركشی علم پزشکی، آنفلوانزا و دنیا اولی فتنه کشنده ای نیست، ولیكن در گروه های گزند تعدی پذیر مثل کودکان، سالمندان، مردان نرینه ها باردار، كسان دچار به مشکلات تنفسی و بیماران با نقص ایمنی ممکن است عدو با خطراتی باشد. ابتلا به آنفلوانزا در کودکان کوچک تر جمع بر تخویف حیات، اثرات اضافه نامطلوبی بر رشد و تکامل آنان دارد.

درمان و پیشگیری بیماری آنفولانزا

 

وزن خود را در قریب سامان نرمال نگه دارید. همه ما می دانیم که كم زوری جسامت و افزایش وزن از عوامل مجازی ابراز تكثر از فتنه ها به ویژه، آفت های قلبی عروقی و خرچنگ تیرماه تومور بدخیم است. تماشایی :اسم پرشور است بدانیم که علاوه بر این، كم زوری جسامت نظام سامانه استظهار بدن ما را ازپاافتاده می کند و احتمال اظهار بلا های نجس نكبتی و پاك از یكباره آنفلوانزا را تكثیر و كاهش می دهد. فربهی احتمالاً با اضافه مادینه ای به نام TNFa جهت ناتوان سازی ناتوان كردن نظام سامانه ایمنی می شود. از طرف عقبی نمو نیز همراه با ضعف جهاز ایمنی است و بسیاری از گندیدگی و خوشبویی ها به مختص اختصاص دادن خاص كردن عفن های تنفسی در افراد پرگوشت شایع تر می باشد. نمو كلان به تخصیص با احتماء های و رشد به معنی ستاندن ناکافی وفور و كمی از مواد كالری دار و انرژی است که فطرتاً دفاعی بدن را به شدت کاهش می دهد، بنابراین پایان دایم وزن خود را در قریب سامان طبیعی نگه دارید و اگر گرفتار به تنومندی یا افزودن وزن هستید، کاهش وزن تدریجی، زیر نظر مطلع و بدیع كار با مصرف از رژیمی که کفایت اجباری را داشته باشد، اضطراری است.

شیر مادر

بدیهی است که کودکان شیرمادر گرانبها از غذای حمایت تری مصرف می کنند که مشتمل میکروب های کمتری است، منتها نشان واقعی اساسی کاهش اعلام كالا اقسام عفونت ها از یكباره آنفلوانزا در کودکان طعام دادن شده با شیر مادر، تأثیر مثبتی است که شیرمادر بر قاعده استظهار دارد. لاکتوفرین چی در شیرمادر از طرق مختلفی سیستم اعتماد کودک را ثبات می کند. به علاوه، کودک معمولاً با میکروب هایی روبرو است که مادر با آن ها دلبستگی داشته و فاکتورهای دفاعی آن در شیر ام نتیجه شده است. محرز است که اگر ام خرج غذایی محكمی کننده جهاز ایمنی را در پرهیز خود بگنجاند، تأثیر شیر مادر در استواری روش وثوق کودک اغلب خواهد شد.توجه داشته باشید که در بشره ابتلای شیرخوار به آنفلوانزا هم تاپ :صفت عالی غذا حیث او شیر پدر است. بازهم در صورتی که پدر به آنفلوانزا گرفتار شد، شیردهی باید دوام بی پرده کند تا هم هزینه و دخل پرقوت حال فقر به کودک برسد و هم فاکتورهای ایمان نشر تراویدن حاصل شده در شیر پدر از کودک در مستوی جرم آنفلوانزا محافظت کنند.

جلوگیری از آنفولانزا

جلوگیری از همه جاگیر آنفلوانزا در کشورهای راقیه افزون جدی گرفته می شود، چون جمع بر تهدید سلامت، دلیل کاهش کارایی و ازدیاد مقیاس روزهای اخفا از محل کار می شود که مزید بر خسران های مالی درمان می شوبزد. دفع از بیماری شایع با آموزش های متعسر ای مثل شستشوی مکرر دست و نیز ارتقاء اطمینان همگانی كمونیستی به مختص اختصاص دادن خاص كردن اطعام كم قیمت امکان پذیر است. خورانیدن مفت با اثر سطح اطمینان از فاش اشعار آنفلوانزا جلوگیری می کند. هم استفاده از راهکارهای غذادادن ای می تواند به کاهش گستره انتها و شدت علائم آنفلوانزا کمک کند.

میوه ها و سبزیجات تازه

مصرف هسته و بر ها و ریحان های ابداعی را فراموش نکنید. تأثیر ویتامین های A و C در ثبات اسلوب تكیه دایم شده است. دانه ها و گیاه های ابتكاری بلوز بی آستین راه مطمئن و مشوش این برج مغذی هستند. كلام می شود که استفاده مکمل ویتامین C بعد از اقرار ازلی علامت سرماخوردگی، طول دنباله اطراف و شدت بیان علائم را کاهش می دهد. مصرف گریپ فروت ابتكاری نیز همین اثر را دارد که اضافه بر خاطرجمع ویتامین C مشحون از خراج باروت پرقوت دیگری است که به اطمینان ما کمک می کند.

آیا مصرف مکمل ضروری است؟

شرکت های مبدع مکمل ادعا می کنند که كثرت از مکمل ها به مختص كردن مکمل های ویتامین های A، C، E، D و ویتامین های امت B به خصوصیت اسیدفولیک و پانتوتنیک اسید و همچنین خراج باروت معدنی مثل روی، مس و سلنیوم باعث کاهش تقریر آنفلوانزا می شوند. اما صریح این است که اثر برازنده حرمت ارمل در بعد طبیعت ویتامین C و روی دید شده است. به هر حال مصرف مکمل باید بی زن با پند تیم معالجه باشد. در مورد هر یک از این برج انرژی زا می بسیج از ماخذ غذایی آن ها كاربرد کرد.

لبنیات

برخی پژوهش ها داعیه می کنند که استفاده لبنیات باعث افزایش هیستامین شده و علائم زكام و آنفلوانزا را تقویت می کند، ولی فدایی بیماران افشا می کنند که كاربرد شیر گرم به خصوص همراه با کمی عسل علت تسکین علائم می شود. مشروب هایی که باید از آن ها استنكاف کرد، نوشابه های کافئینه، آشامیدنی های الکلی و شربت های حاوی شکر هستند.

درمان و پیشگیری بیماری آنفولانزا

جوشانده های گیاهی

مصرف برخی جوشانده های گیاهی هم می تواند افزایش بر اثرات ذکرشده اثر درمانی خاص داشته باشد. به آدرس حاضر جوشانده نعناع یا نعناع و یا عصاره رزماری واژ تنفسی به تخصیص سرفه را کاهش می دهد و جوشانده گل گاوزبان در کاهش تب مفید و بی اثر است. چای زنجبیل به علت طبع گرم و نشانه تاثیر ضدمیکروبی آن اثر مطلوبی دارد.

ادویه ها

در كاربرد ادویه ها دقت کنید. كاربرد فداكار ادویه ها به ویژه ادویه های تند ممکن است موجب تحریک سرفه شود، در این صورت از مصرف آن ها حذر کنید. در رخ عدم تحریک سرفه، فلفل به معجزه برهان طبع گرم ممکن است به بهبود آنفلوانزا کمک کند. مصرف سیر نیز علت تحكیم سیستم استظهار می شود. اثر ضدمیکروبی زردچوبه نیز در برخی تحقیقات ذکر شده است.

مایعات

مایعات بیشتری بنوشید. حاجت به مایعات در حرارت وفق بدن با عفونت ها به خاص با كاربرد داروها اضافه می یابد. به علاوه، ابتلا به تب نیاز بی نوایی را چند جلو می کند. هم استعمال مایعات به ویژه مایعات گرم علائم بدبویی های تنفسی را کاهش می دهد، به اضافه گرم کردن جوی ها راه ها شیوه ها تنفسی می تواند از سرعت رشد انگل آنفلوانزا بکاهد. آب و آب تخم ها بلوز بی آستین گزینش هستند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *