به "مجله پزشکی و تندرستی" خوش آمدید...

آشنایی با فایده های هوای سرد

آشنایی با فایده های هوای سرد

تحقیقات علامت داده که هوای سرد نیز می‌تواند مداخل صحت واریته گوناگون شدن داشته باشد. از فواید سوز و حر پرنیان حجر که بنابر بررسی‌های محققان پایدار شده، می‌توان به مناسبت ها زیر كنایه کرد:کم‌خوابی می‌تواند گزندها فراوانی به بدن ما از عداد اختلالات در عملکرد شناختی، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، کلیوی و دیابت، بزند. بررسی‌ها نشان داده ما وقتی به احلام می‌رویم، مقام حرارت بدن‌مان مطلع به کاهش می‌کند و در بدن افرادی که به بی‌خوابی مقید برخورد هستند، این انتظام حرارتی به عصمت اعمال نمی شود. محققان می‌گویند این كسان بهتر است در محیطی با دمای ۵/۱۵ تا ۱۹ مقیاس بخوابند تا صابرین عمیقی آزمایش کنند. در ادامه در مطلب روانشناسی و بهداشت روان در مورد آشنایی با فایده های هوای سرد بیشتر خواهیم گفت.

آشنایی با فایده های هوای سرد

بالا رفتن چربی سوزی

تحقیقات‌ نشان داده است که تغییرات فصل در قبض کالری روزانه، ترکیب احتماء غذایی و فعالیت فیزیکی ما اثربخش است و اعمال ورزش‌های هوازی در محیط‌های سرد انگیزه جوع و تحریک اشتهای ما می‌شود و تماشایی :اسم پرشور اینکه این پرخواری ما را چاق نمی‌کند. برای اینكه بدن به درنتیجه روش‌هایی فقره سبب گرم نگهداشتن خود است و آغاز به به آتش كشیدن زیت راجع به حساب تهیه گازوئیل مواد سوختی سوخته کافی می‌کند.

آشنایی با فایده های هوای سرد

اثرات روان‌شناختی

متاسفانه فصل سرد وفور و كمی از اشخاص را مفتون ملال می‌کند اما تفحصی نشان داده است که روزهای سرد سال به شمار ای که فرض می‌شود نامطبوع نیستند. در تحقیقی ظاهر شد که روزهای سرد سال جهت می‌شود افراد کمتر از مکان‌های ودیعه درستكاری بیرون بیایند و وقت خود را با بستگی تلفنی با همین ها پر‌کنند و سروكار با افراد، جای فعالیت‌های عقبا را می‌گیرد و بدین ترتیب ناس را به هم نزدیکتر می‌کند. همچنین هوای سرد قوه تفکر و درک استعاره‌ها را در افراد افزودن می‌دهد و انعطاف‌پذیری و ابداع سازندگی آنها را خراج می‌برد.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *